Welcome to Batu Law

About Us

Batu Hukuk Avukatlık ve Danışmanlık, 2004 yılında İstanbul Üsküdar’da Avukat Prof. Dr. Murat Balcı tarafından kurulmuş ve faaliyete başlamıştır. Özellikle ceza hukuku alanında birçok davada başarılı sonuçlar elde etmiş, sonraki yıllarda da idari davalar ile icra ve mali hukuk alanlarında çalışmalara başlamıştır.

2008 yılında Bağlarbaşı’na taşınan büromuz kadrosunu genişletmiş ve özellikle danışmanlık alanında çalışmalarını ilerletmiştir. 2012 yılı itibariyle Batu Hukuk adıyla Koşuyolu’nda çalışmalarına başlamıştır.

Batu Hukuk Avukatlık ve Danışmanlık, özellikle uluslararası ceza hukuku, uluslararası tahkim, enerji hukuku ve mali hukuk alanlarında uzmanlaşarak çalışmalarına devam etmektedir.

Services

Employment & Labour Law

Tax Law

Energy Law

Debt Enforcement & Bankruptcy Law

Construction & Real Estate Law

Administrative Law

Criminal Law

Commercial & Corporate Law

Consumer Law

Capital Markets Law

KVKK Aydınlatma Metni

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA AYDINLATMA METNİ

Batu Hukuk Avukatlık ve Danışmanlık olarak 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca veri sorumlusu sıfatıyla işlediğimiz kişisel verilerinizin güvenliğine önem veriyoruz. Bu nedenle sizleri kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin olarak bilgilendirmek isteriz.

KİŞİSEL VERİLERİNİZİN İŞLENME AMAÇLARI

Kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında hukuki danışmanlık hizmetlerinin verilmesi, hak ve menfaatlerinizin korunabilmesi, satın alma, finans ve muhasebe işlemlerinin gerçekleştirilmesi, iş sağlığı ve güvenliği yükümlülüklerinin yerine getirilmesi, ilgili ve yetkili kamu kuruluşlarına bildirim yükümlülüklerinin yerine getirilmesi, insan kaynakları politikalarının yürütülmesi, bilgi iletişim ve fiziksel güvenlik süreçlerinin yürütülmesi amacıyla işlenmektedir.

Read More